logo

Gıda Takviyeleri

Ortalama : 1,9 yıldız  / Oy Sayısı : 1546
Bombax Kilo Aldırıcı Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Bombax Kilo Aldırıcı

Marka:

Fiyat:

49 TL

Ağırlık:

0 gr.


Bombax Kilo Aldırıcı

Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım Nedir?

 

Uzun süredir satışı yapılan ve birçok kişi tarafından güvenle tüketile Bombax kudret narlı bitkisel karışım özellikle kilo almak isteyen ve spor yapan kişilerin tercihleri arasında olan bir üründür. Birçok kişi tarafından kullanılan ve Kudret narlı bitkisel karşım olarak da bilinen Bombax, toz halinde oluşan %22’si proteinden ve %76’sı karbonhidrattan oluşan bir tür karışımdır. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki karşılaşmayan bombax, aksine sporcular tarafından enerji sağlamak amaçlı kullanılan ve olumlu sonuçlar alınan ürünlerden biri olmuştur.

 

Bombax Toz Karışımı Nasıl ve Ne Miktarda Kullanılmalı?

 

Oldukça basit kullanım özelliklerine sahip olması ve bitkisel olması nedeniyle kişilerin güvenle kullanabildiği Bombax toz karışımı,  günde 1 defa akşam tok karnına yemeklerden 30 ile 40 dakika sonra 1 ölçek şeklinde bir su bardağı meyve suyu veya sütünüzün içerisine katarak tüketebilirsiniz. Birçok kişi tarafından kullanılan Bombax karışım şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiş olup hamile, emziren ve kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılması uygun görülmemiştir.

 

Bombax Toz Karışımı Oluşturan Besin ve Bitkiler

 

Farklı farklı lezzetlere ve özelliklere sahip olan meyve, sebze ve bitkilerin karışımından oluşan bombax içerisinde;

 

– Kudret narı meyvesi, propolis, keçiboynuzu, polen, kına kına, amber, kakao, üzüm çekirdeği,

 

– Muz, elma, portakal, patates özleri bulunmaktadır. Ayrıca  aromatik bir tada sahip olan bombax 250 gram miktarında toz halinde bulunan bir karışımdır.Bombax Kilo Aldırıcı / Yorumlar (0)


Bombax Kilo Aldırıcı / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış. İlk yorumu siz yapın !