logo

HABER - MAKALE

africa mango


Tüm Dünyanın Yakından Takip Ettiği Ürün African Mango Artık Türkiyede!!  

Bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini vede gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.

Mango'nun Faydaları

* Bu meyve içerdiği vitaminler sayesinde cilt ve saçlar için çok yararlıdır. 
* Mango; potasyum, lif bakımından yüksektir. ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur. 
* African Mango etkin içeriği sayesinde çok güçlü bir yağ yakıcıdır. 
* Kilo Vermede Yardımcı Dünya basınından hiç düşmeyen ABD Başta olmak üzere diğer ülkelerde en çok satan ve fayda sağlayan ürün olarak liste başı almayı başarmıştır.

Afrikan Mango Nasıl Kullanılır ?
Afrika Mangosu HapıSabah - Akşam olmak üzere yemeklerden 30 dakika kadar önce bol su ile sadece 1 kapsül olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Düzenli kullanımı önerilmektedir. 1 kutuda 60 kapsül bulunmaktadır. 1 Kutu 1 aylık kullanım içindir.

Dr. Mehmet Öz TV programında Afrika Mangosu hapı tam bir süper olarak gösterilmektedir. Hemen hemen herkesin evinde bulunması gereken bir ürün niteliğindedir. Günde sadece 2 tablet kullanarak egzersize gerek duymadan ve yediklerinizden taviz vermeden bir ay içinde 4-5 kilo dolayında kilo vermenize yardımcı olabilir.'' şeklinde belirtmektedir.

Afrika Mangosu Çok güçlü ve hızlı bir yağ yakıcıdır.
Afrika Mangosu Karın bölgesinde incelme sağlar.
Afrika Mangosu Etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.
Afrika Mangosu Tamamen doğal bir üründür.
Afrika Mangosu Lif bakımından yüksek, kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.
Afrika Mangosu Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Afrika Mangosu İştahızını keser.
Afrika Mangosu Enerji verir.
Afrika Mangosuİçerdiği vitaminler sayesinde cilt ve saçlar için de çok yararlıdır.
Afrika Mangosu Kolestrolü düşürür.
Afrika Mangosu Şeker değerlerinizi düşürür.
Afrika Mangosu Metabolizmanızı hızlandırarak kalori yakmanızı sağlar.

Afrika Mangosu hapı İçerisinde: Mangostana (Mango) Meyvesi %25, Hibisküs, Citrus Mate, L-Karnitin, Guarana, Bitkisel Kaynaklı Jelatin yer almaktadır.

 

Sayın müşterilerimiz Afrika Mangosu satın alırken lütfen dikkatli olunuz; Orjinal Afrika Mangosu 'nun Türkiye yetkili bayisin 'den alınız.

African Mango; Tıp literatüründe hastalık olarak nitelendirilen ve tabip kontrolü altında tedavi edilmesi gereken sağlık sorunlarını tedavi etmek için kesinlikle kullanılamaz.

Afrika Mangosu; %100 Tamamen Bitkisel İçerikli Gıda Takviyesi Bir Üründür. Kesinlikle ilaç ve Niteliğinde Değildir; Tedavi Amaçlı Kullanılamaz. Satışı için reçete veya doktor onayı gerekmemekte olup; Afrika Mangosu 'i orjinal yetkili satış bayi sitemiz'den rahatlıkla temin edebilirsiniz.