logo

HABER - MAKALE

Afrika Mangosu Mehmet Öz


                                  

Tüm Dünyanın Yakından Takip Ettiği Ürün African Mango Artık Türkiyede!!  

Bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini vede gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.

Mango'nun Faydaları

* Bu meyve içerdiği vitaminler sayesinde cilt ve saçlar için çok yararlıdır. 
* Mango; potasyum, lif bakımından yüksektir. ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur. 
* African Mango etkin içeriği sayesinde çok güçlü bir yağ yakıcıdır. 
* Kilo Vermede Yardımcı Dünya basınından hiç düşmeyen ABD Başta olmak üzere diğer ülkelerde en çok satan ve fayda sağlayan ürün olarak liste başı almayı başarmıştır.

Afrikan Mango Nasıl Kullanılır ?
Afrika Mangosu Hapı
, Sabah - Akşam olmak üzere yemeklerden 30 dakika kadar önce bol su ile sadece 1 kapsül olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Düzenli kullanımı önerilmektedir. 1 kutuda 60 kapsül bulunmaktadır. 1 Kutu 1 aylık kullanım içindir.

Dr. Mehmet Öz TV programında Afrika Mangosu hapı tam bir süper olarak gösterilmektedir. Hemen hemen herkesin evinde bulunması gereken bir ürün niteliğindedir. Günde sadece 2 tablet kullanarak egzersize gerek duymadan ve yediklerinizden taviz vermeden bir ay içinde 4-5 kilo dolayında kilo vermenize yardımcı olabilir.'' şeklinde belirtmektedir.