logo

HABER - MAKALE

Extra Gel Kullanımı


Extra Jel

 

Kullanım Önerileri

 

EXTRA JEL'i günde 1 ila 3 kere, yağlanmanın ve portakal kabuğu görünümünün olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. EXTRA JEL'le profesyonel masaja ihtiyaç duymazsınız. Evde iş yerinizde rahatlıkla uygulayacağınız masajı doktor anlatımlı ve uygulamalı olarak EXTRA JEL kutusunun içinden çıkan CD'de de izleyebilirsiniz.

 

Daha Etkili Sonuca Ulaşmak İçin Tavsiyeler

 

X-Tra Gel'in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Emilim tamamen sağlanana kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir. Banyodan sonra kullanımı, gözeneklerin açılmasına yardımcıdır. Böylece etkenlerin deri altına nüfuzu kolaylaşır. EXTRA JEL'in etkinliğinin sağlanması için sağlıklı beslenme, günde 2 lt su içimi ve spor desteği tavsiye edilir

 

Yan Etkileri Var mı?

 

X-Tra Jel'in herhangi bir yan etkisi yoktur. X-Tra Jel'in herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmadığı dermotolojik testlerle kanıtlanmıştır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Dikkat Edilecek Hususlar

 

Yüze uygulamayınız. Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir. Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir. İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır. İçindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz.