logo

HABER - MAKALE

hCG DAMLA Homeopathic


hCG Damla Satın Al

 

HCG Damla Amerika'da Dr.Simeons tarafından bulunan bir formülün bitkisel karışıma gelmiş halidir. Kilo kontrolüne yardımcı ürün olarak satılmaktadır. Bunun yanında vücut direncinizi koruyarak gün içerisinde yemek yemeseniz bile enerjinizde destek sağlayan yan etkisiz bir formül içerir. Klinik olarak bir çok testten başarılı sonuçlar ile geçen HCG DamlaAmerika'da adından sıkça söz ettirmektedir. Bu durumun bir çok nedenlerinden bir tanesi ise diğer ürünler gibi vücudunuzun dengesini bozmadan, metabolizmanızın hızını kontrol altına almadan size etkisini göstermesidir. Bu sayede boş yere metabolizmanızın yorulmasını engellemiş oluyorsunuz. Bu durum diğer birçok üründen HCG Damlayı farklı kılmaktadır.

Damla olmasının etkisi ile birlikte tükürük bezlerinizden vücudunuza karışarak kısa zamanda etkisini göstermektedir. Bu sayede vücudunuza ve sindirim organlarınıza herhangi bir zarar vermemektedir. İşte bu yüzden Amerika'da bu konuda ilk tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

HCG ilk zamanlar çıktığında iğne olarak satışı yapılmaktaydı. Bu şekilde hem günde Birkaç kez vücudunuza iğne vurmak zorunda kaldığınız gibi tonlarca para harcamanız gerekmekteydi. Değiştirilen ve daha da güçlenen formülü ile damla haline dönüştürülen HCG hem kullanımı hemde etkisi ile çok başarılı olmayı haketti. Bu nedenlerin birleşmesi ile birlikte dünya üzerinde etkili yöntem olarak yerini almayı başardı.

İnsanların tercih sıralamasında ilk sıralarda tercih ettiği HCG Damla işte bu nedenlerden dolayı diğer ürünlerden kendini ayrı tutulmasına neden olmuştur.

Homeopathic Tedavi Nedir?

Doğal bir iyileşme yöntemidir. Hastaya vücudunun doğal güçlerini uyararak sağlığına kavuşmasına yardım eder. Özellikle hastalığı tedavi etmekten ziyade hastayı tedavi etmeye konsantre olur. Yıllardır homeopathic ilaçlar güvenilir ve efektiv tedavide kullanılmaktadır. Homeopathinin temelleri ta eski Yunan zamanlarına dayanmaktadır. Homeopathi doğal ve güvenli tıp sistemi olup, vücudunuzun iyileşmesine yardımcı olarak hayatı daha kolay hale getirir. Ağrıyı, sertliği ve inflamasyonu azaltır.

Homeopathi, 200 yılı aşkın süredir, dünya çapında kullanılan ve tanınmış bir tıp sistemidir. Homeopathic çareler güvenlidir ve bütün aileniz tarafından küçük çocuklar da dahil olmak üzere uygulanabilir. İngiltere Kraliyet Ailesinin bir çok elemanı arasında kabul görmüş ve tüm homeopathic ilaçlar uluslararası sağlık servisinde kullanılmaktadır. Homeopathic ilaçlar tablet yada krem formunda bitkilerden elde edilir. Yan etkisi yoktur, fazladan boya maddesi içermez. Homeopathic tedavi şekli, minör hastalıklar ve rahasızlıklar için kullanışlıdır.

Diğer tıbbi tedavilerle birlikte uygulanabilir. Kullanılışı; tabletler ellenmemelidir. Bir kaba veya kaşığa yerleştirip öyle ağza alınmalıdır. Emilerek, çiğnenerek alınabilir. İçki veya yiyeceklerle alınmaz. Yemek arasında alınır.

hCG Damla İçeriğinde Neler Var?

HCG Damla içeriğinde L-Carnithine, Ornithine, Vitamin B6, Vitamin B12 ve bunlarla birlikte mineralli arıtılmış su bulunmaktadır. Bu maddelerin tamamı bitkiseldir. Kısa açıklayacak olursak bu maddeler ;

L-Carnitine (4.25ml) : Vücudunuzda ki yağların erimesinde yardımcı bir maddedir.

Ornithine (3.75ml) : Kas dokularnının güçlenmesi ve gelişmesine yardımcı bir maddedir.

B6 Vitamini (3.15ml) : Tıpta diyet yapan kişilerin kullanılması tavsiye edilen bir maddedir. B6 vitamini uykusuzluk probleminin azalmasına, sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasına, ruh durumunun iyi olmasına gibi konularda yardımcı bir maddedir.

B12 Vitamini (3.80ml) : Bu vitamin hayvansal yiyeceklerde yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Diyet yaptığınız dönemlerde genellikle bitkisel yiyecekler tüketeceğiniz için hayvansal vitaminlerden eksik kalmaktasınız, Vitamin B12 ile hayvansal yiyeceklerden almanız gereken vitamini sağlamak amacı ile tavsiye edilmektedir.

Purified Water (45.05ml) : Mineralli saf su.

hCG Damlanin Diğer Ürünlerden Farkı Nedir?

HCG Damlasının diğer ürünlerden en büyük farkı kapsül veya hap olmamasıdır. Ama en önemli özelliği diğer zayıflama ürünleri gibi vucudunuzun dengesini ve metobolizmanızı bozmaz. Artık kilo verirken sinirli olmayacaksınız. Baş dönmesi gibi terleme gibi yan etkilerle kendinizi üzmeyeceksiniz.

hCG Damla Nasıl Çalışıyor ?

Kullanmaya başladığınızdan itibaren etkisini hissedebilir bir şekilde görecek ve bu süreç içerisinde kilolarınızı vermenize yardımcı bir takviyedir. 40 günlük kullanım süresinde ilk 3 gün, iştah düzeninizi oturmasına yardımcı olarak görev alacak. Bunu izleyen 7 günlük süreçte iştah düzeninizin iyice oturmasına yardımcı olduğu gibi bu süreçte L-Carnitin ve Ornithine etkilerini göstermeye çalışacaktır. 10 günlük geçen bu süre içerisinde ürün tam olarak etkileşimlere başlamaktadır. Kimi zaman bu 10 günlük süre 15 güne kadar çıktığıda görülmüştür.

Kullanmaya başladığınız süreçten itibaren 10 günlük süreden sonra 30 günlük kalan kısımda ise ürün tamamen sizi zayıflamanıza yardımcı bir rol üstlenecektir. Gerekli olan enrjiyi size içerdiği vitamin ile sağlamaya yardımcı olacaktır.

hCG Damlanın Yan Etkileri

%100 bitkisel bir formülden oluşması herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.Bu güne kadar herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Hamile ve emziren bayanların kullanmaması tavsiye edilmektedir. 13 yaş ve üzeri çocuklarda ise doktorunuza danışarak kullanılması önerilmektedir.