logo

HABER - MAKALE

Mavi Anemon Çiçeği Kreminin Günlük Bakımda Kullanımı


Mavi Anemon Çiçeği Kreminin Günlük Bakımda Kullanımı

 

Mavi Anemon Çiçeği Kremi cildinizde oluşan bu tür sorunların giderilmesine yardımcı olmasın yanı sıra, cildin elastikiyetini koruması, yeni kırışıklık oluşumunu engellemesi, cildin nem oranını dengelemesi bakımından genç yaşlı, kadın erkek herkesin kullanabileceği bir günlük bakım kremidir. Bahsettiğimiz sorunlardan şikayeti olmayan kullanıcılarımızın her gece yatmadan önce ‘u sürmeleri halinde, yaşlılık ve dış etkenlerden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçerek tertemiz, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabileceklerdir.

Mavi Anemon Çiçeği Kreminin Günlük Bakımda Kullanım  Şekli;
Anemon Kremi Kremini iyice temizlenmiş ve makyajsız bir cilde parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Krem cilt tarafından emilerek, cildinize nüfuz etmektedir. Kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesi için en az 3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Anemon Kremi Kremini ilk kullandığınızda en etkili sonucu alabilmek için sabah akşam kullanmanız tavsiye edilir Eğer  Anemon Kremi Kremini kırışıklık oluşumunun engellenmesi için kullanıyorsanız günde sadece bir kere kullanmanız yeterli olacaktır