logo

HABER - MAKALE

Reventin Argan Seti


 

 

Amerikalı Uzmanlar Argan Therapy Öneriyor
Amerika'nın en büyük tıbbi ve aromatik bitkiler araştırma örgütleri UNDP ve UNIDO tarafından yapılan araştırmalarda saf argan yağı içeren Reventin Argan Therapy cilt ve saç problemlerine karşı çözümler sunduğu kanıtlanmıştır.

 
1-Reventin Argan Sampuan 200 ML
 
Argan yağında bulunan E vitamini sayesinde saç derisini ve saç diplerini besleyerek; kepek oluşumunu önler ve saç dökülmesini en aza indirir. Saç köklerini güçlendirerek saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. İpeksi ve havalı saçları için Reventin Argan Şampuan kullanmalısınız.

 

 

2-Reventin Argan Yağı 50 ML
 
Yüzyıllardır kadınlar tarafından cilt güzelliği için kullanılan Argan Yağı; içeriğindeki çok değerli fitosteroller sayesinde yüzünüzde ve cildinizde oluşan leke, akne, sivilce, kırışıklık, çatlak ve selülit gibi problemlere karşın kesin çözüm sunar. Reventin Argan Yağı düzenli kullanımda cilt sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırır.
 
 

3-Reventin Argan Kırışıklık Kremi 30 ML
 
Kadınların en büyük cilt problemlerinden biri olan kırışıklıklara; E Vitamini eksikliği, ölü hücreler ve sıkılığını kaybeden cilt yapısı neden olur. Reventin Argan Kırışıklık Kremi içeriğindeki E Vitamini ve değerli Fitoseller sayesinde ölü hücreleri onarır, cildi sıkılaştırır ve doğal bir anti-aging etkisi sağlar.
 

4-Reventin Argan Vücut Kremi 150 ML
 
Sık kilo alıp vermek ve gebelikte oluşan vücut çatlakları ve zamanla bacaklarda oluşan selülitleri giderir vücudunuzda oluşan leke, sedef, egzama gibi cilt hastalıklarını içeriğindeki E Vitamini ile engeller. Reventin Argan Vücut Kremi düzenli kullanımda vücudunuzu nemlendirir ve parlaklık katar.