logo

HABER - MAKALE

Sandalose


Sandalose

Noter Onaylı Sandalose

Sandalose uzun araştırmalar ve denemeler sonucu üretilmiş, İddia ettiği sonuçları gerçekleştirdiği Türkiye’de ilk defa noter tarafından onaylanmış TEK ÜRÜNDÜR.

SAndaloz Sakızı, Küzey Afrika’da yetişen 5 – 10 metre arası uzunluğundaki sandaloz ağacının salgıladığı, sakız kıvamında olan bir özdür. Tarih boyuncaKuzey ve Orta Afrika’da yerliler tarafından yatalak hastaların yavaşlayan metabolizmalarının etkilerini yok etmek amaçlı ilaç olarak kullanılan sandaloz sakızı’nın Avrupa ve Amerika’da metabolizma hızlandırmadaki yüksek etkisinin keşfedilmesi bir kaç yıl öncesine dayanır. Sandaloz Sakızı’nın tek başına olumlu etkileri olmasına rağmen Amerika’lı ve Avrupa’lı bilim adamlarının yine bitkilerden elde ettikleri çeşitli özlerle formüle ederek çok daha etkili Sandalose Kapsül’ünü üretmişlerdir. Bir kapsül Sandalose içeriğinde ortalama 50 gr sandaloz sakızından elde edilen saflaştırılmış ekstrat bulunmaktadır. Öğünlerden yaklaşık 30 dakika önce büyük bir bardak oda sıcaklığında su ile alınan Sandalose etkisini çok kısa sürede göstermektedir. Sandalose’nin bazı taklitleri kısa sürede üretilmiş olsa da Avrupa’da ahşap kutusu ve benzersiz yeşil beyaz renkteki kapsülleri ile ayırt edilmektedir.

Sandalose’in Kullanımı?

Sabah ve akşam öğünlerinden yaklaşık yarım saat önce büyük bir
bardak oda sıcaklığındaki su ile birlikte bir kapsül yutulurbardak oda sıcaklığındaki su ile birlikte bir kapsül yutulur. Yiyeceğiniz öğüne başlarken ve yine öğün arasında büyük bir bardak su içmeniz gerekmektedir. Kapsül içerisinde bulunan sıkıştırılmış liflerin midenizde hacim kazanması için suyun önemi büyüktür. Sandalose kullandığınız süre boyunca günde en az 3 litre su içmeniz daha iyi sonuçlar elde etmek için önemli bir ayrıntıdır. Sandalose kullandığınız süre boyunca kahvaltılarınızı aksatmamaya ve mümkün olduğu kadar günün erken saatlerinde kahvaltı yapmaya özen gösteriniz. Kahvaltıda yediklerinizde herhangi bir kısıtlamam olmamasına rağmen beyaz ekmek ve yağlı ürünleri (margarin, tereyeğ vs) tüketmemeye özen gösteriniz. Kahvaltı ve diğer öğünlerinizde her zaman yediğinizin yarısı kadar ekmek tüketmeye özen gösteriniz. Ekmeği tamamen kesmek daha erken acıkmanıza ve direncinizin kırılmasına sebep olacaktır. Sandalose kullandığınız süre boyunca dilediğiniz kadar şekersiz içecek (Light kola, şekersiz çay ve kahve) tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra meyve dahil hiç bir şey yememeye özen gösteriniz. Uyumadan önce sindirilememiş her türlü besin gece boyunca metabolizmanızın yavaşlaması sonucu vücudunuz tarafından yağ olarak depolanacaktır. Bunu engellemek için boş mide ile uyumak şarttır. Açlığın olumsuz etkilerini yaşadığınız takdirde büyük bir bardak su hem metabolizmanızı

hızlandırmanıza yardımcı olacak hem de açlık hissinizi yok edecektir.

İçeriği

Sandaloz Sakızı % 40 Biberiye, Kekik, Mayıs Papatyası, Mısır Nişastası, Limon Extrakt, Yeşilçay ekstraktı.

Yan Etkileri:

Sandalose tamamen bitkisel ve doğal bir karışımdır. Bilinen herhangi bir yan etkisi olmamakla birlikte içeriğindeki doğal bileşenlerden herhangi birine alerjisi olanların kullanması önerilmez. Sandalose bir ilaç değildir, hekiminizin vereceği herhangi bir ilacın yerine kullanmayınız, varsa devam ettiğiniz tedavinizi bırakmayınız, Sandalose’yi mevcut tedavinizin yanında destek olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünüün kullanıldığı süre boyunca bazı besinlerden de uzak durulacağından hamilelerin kullanması önerilmemektedir.

Etkileri ve Faydaları

Noter onaylı zayıflama ürünü sandalose etkileri ve faydaları aşağıda madde madde sıralanmıştır.

  • Sandalose tok tutma özelliğine sahiptir,
  • Sandalose iştahı keser,
  • Sandalose vücut metabolizmasını hızlandırır,
  • Sandalose yağ hücrelerine derinlemesine nüfuz ederek yağ yakımı sağlar,
  • Sandalose bağırsak ve sindirim sistemini düzenler,
  • Sandalose kalıcı kilo kaybı sağlar,
  • Sandalose vücuda direnç katar,
  • Sandalose kolestrolü düşürür, tansiyonu dengeler
  • Sandalose gün içerisinde zinde olmanızı sağlar

Sandalose ürünü son zamanların en iyi formülize edilmiş zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir. İçeriğinde hiçbir şekilde kimyevi madde ihtiva etmez ve bakanlık tarafından da onayı bulunan bir üründür. İlaç değil bitkisel gıda takviyesidir.