logo

HABER - MAKALE

Soften Mavi Anemon Çiçeği kremi


Mavi anemon çiçeği dünyada özellikle kuzey yarım kürede ve ılıman ortamlarda yetişen bir bitkidir. Yaşlanma karşıtı kremler bir çok hammaddeden elde edilebilir fakat mavi anemon çiçeğinden üretildiğinde en iyi etkiyi vermektedir.

Softem Mavi Anemon Çiçeği Kremi 

Anemon Kremi cildin kaybettiği elastikiyet kaybını geri getirerek, kırışıklık, ince çizgi, sarkma, akne ve güneş lekelerini giderir, cildi yenileyip parlaklık ve canlılık kazandırarak cildin genç görünümüne kavuşmasında yardımcı olması bakımından eşsiz bir kremdir.

Anemon Kremini cildinize sürdüğünüzde cildin kendini yenilemesini sağlayarak cildi nemlendirir. Kırışıklık olan bölgelerin gerilmesini sağlayarak belirgin çizgilerin yok olmasına katkı sağlar.Softem kırışıklıkları giderme etkisinin yanında kırışıklık oluşumunu engellemesi ve cildi nemlendirip canlı tutması özelliği ile aynı zamanda çok etkili koruyucu bakım kremidir. Softem kremi, sadece kırışıklığından şikayetçi olanlar değil, kırışıklık oluşumunun önüne geçmek isteyen, cildin benim için önemli diyen herkes rahatlıkla ve güvenle kullanabilir.

Mavi Anemon Kremi 
- Yüz ve boyun bölgesinde bulunan kırışıklıkların ve çizgilerin giderilmesinde,
- Sivilce ve aknelerin neden olduğu izlerin giderilmesinde,
- Güneşe bağlı lekelerin giderilmesinde,
- Cildin nem ve su dengesinin sağlanmasında,
- Çevresel zararlara karşı maksimum koruma sağlanmasında,
- Cilt yumuşaklığının ve elastikiyetinin arttırılmasında,
- Cilde parlaklık ve canlılık kazandırmada,
- Cildin kaybettiği elastikiyet kaybının geri getirilmesinde,

En iyi sonucu veren çok güçlü bitkisel bir kremdir. Sizde cildinizi korumada ve belirtilen hasarların giderilmesinde  Mavi Anemon Çiçeği Kremini kullanan onbinlerce kişi arasına girerek cildinize bir iyilik yapın. Sadece 30 saniye içinde siparişinizi vererek Anemon Kremi ‘nin kapınıza teslim olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım Alanları;
Güneş Lekeleri Ve Akneler ;
Hassas ciltlerin güneşe bağlı sebeplerden oluşan lekelerin giderilmesinde Anemon Kremi önemli etkiye sahiptir. Bununla ilgili olarak yüz ve boyun bölgelerinde, omuz ve dekolte bölgelerde kullanıldığında güneşten kaynaklanan etkilerin giderilmesine katkı sağlamakta ve cildi beslemektedir.

Kırışıklıklar ;
Anemon Kremi ‘ni yüzünüze sürdüğünüzde cildi gerdirip, kaybolan elastikiyeti geri getiremeye yardımcı olarak kırışıkları giderir. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlayarak, bir ayın sonunda kırışıklıkların gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak kullanımın devam etmesi halinde 3 ayın sonunda yüz ve boyun bölgesinde bulunan kırışıklık ve sarkmaların toparlanmasında, cildin dış yüzeyinin yenilenerek canlılık kazanmasına, yaşlılık ve güneşten kaynaklanan lekelerin giderilmesine, cildin nem oranının dengelenmesine katkı sağlar.

Günlük Bakım Kremi ;
Sinoz krem cildinizde oluşan bu tür sorunların giderilmesine yardımcı olmasın yanı sıra, cildin elastikiyetini koruması, yeni kırışıklık oluşumunu engellemesi, cildin nem oranını dengelemesi bakımından genç yaşlı, kadın erkek herkesin kullanabileceği bir günlük bakım kremidir. Bahsettiğimiz sorunlardan şikayeti olmayan kullanıcılarımızın her gece yatmadan önce Sinoz’u sürmeleri halinde, yaşlılık ve dış etkenlerden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçerek tertemiz, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabileceklerdir.

Mavi Anemon Kremi Kullanım Şekli;
Anemon Kremi ‘ni iyice temizlenmiş ve makyajsız bir cilde parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Krem cilt tarafından emilerek, cildinize nüfuz etmektedir. Kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesi için en az 3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Anemon Kremi ‘ni ilk kullandığınızda en etkili sonucu alabilmek için sabah akşam kullanmanız tavsiye edilir Eğer Anemon Kremi ‘ni kırışıklık oluşumunun engellenmesi için kullanıyorsanız günde sadece bir kere kullanmanız yeterli olacaktır.