logo

Saç Bakım Ürünleri

Ortalama : 1,9 yıldız  / Oy Sayısı : 1905
Hairman Saç Bakım Seti Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Hairman Saç Bakım Seti

Marka:

Fiyat:

89 TL

Ağırlık:

0 gr.


Hairman Saç Bakım Seti

 

 

HAIRMAN SAÇ BAKIM SETI ŞAMPUAN 300 ML KULLANIMI

 

Hairman ıslak saça masaj yaparak uygulanır.
Hairman'in saç köküne daha iyi etki etmesi için 1-2 dakika bekletilmelidir
Hairman 'in iyice durulanmasını öneririz.
Hairman günlük kullanıma uygundur..
Hairman Şampuan daha hızlı ve etkili sonuç için Hairman Serum birlikte kullanılması önerilir. 

HAİRMAN SERUM 60 ML KULLANIMI

 

Hairman Serum 60 ml miktarındadır.
Hergün toplam 2ml kullanılması gerekmektedir.
2ml ürünü 2 ayrı dozda 12 saat arayla kullanmak gerekir.
Örneğin sabah saat 9:00 da 1 ml (5-6 püskürtme)ürün kullandıysanız akşam da saat 21:00 de 1ml (5-6 püskürtme) ürün kullanmanız gerekir. 

Saç derisine masaj yaparak yedirmeniz gerekecektir ve bu işlemi özellikle saçlarınızın daha fazla dökülmüş alanlarına uygulamanız tavsiye edilir. Hairman Saç Bakım Seti spreyi kullanmadan önce ya da sonra saçınızı yıkamanız gerekmez.
Her gün saç yıkamak saçın doğal yağ dengesini bozduğu için dermatologlar tarafından tavsiye edilmez.

2 gün, yani toplam 4 kez Hairman Saç Bakım Seti kullanımından sonra saçınızı yıkayıp tamamen kuruttuktan sonra kullanımınıza devam edebilirsiniz. 

HAİRMAN SAÇ BAKIM SETİ NEDİR?

 

Hairman Saç Bakım Seti içeriğindeki bitkisel kök hücre teknolojisiyle saç derisine derinlemesine hızlı bir şekilde nüfuz ederek saç kök hücrelerine ulaşır yaşlanmış ,hasar görmüş saç köklerinin onarımına ve yenilenmesine yardımcı olur. Hairman Saç Bakım SetiSaç Bakım Seti içeriğindeki bitkisel aktiflerle saç ve saç derisindeki yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Çok kuru saç ve çok yağlı saçı dengelemeye yardımcı olur. Yeni hücre oluşumunu yardımcı olarak saç sayısını artırır.Dht’nin saç folikülleri alımını azaltarak saçın tekrar çıkmasına yardımcı olur.Saç kök hücrelerinin yaşlanmasını hızlı bir şekilde durdurmaya yardımcıdır. Saç dökülmelerini durdurmaya yardımcıdır. Yeni saç çıkmasına yardımcı olur.

Hairman Saç Bakım Seti içeriğindeki bitkisel aktiflerinden dolayı testeste­ronu DHT’ye dönüştüren enzim olan 5-alfa-re-düktazı etkisiz hale getirmez.
Saç foliküllerini öldüren DHT’nin, prostat ve saç foli-küllerindeki reseptör bölgelere bağlanmasını önler.

Hairman Saç Bakım Seti saç derisini ve saçlarınızı içeriğindeki vitamin kompleksleriyle besler, yeni saç oluşmasına yardımcı olur. 

HAİRMAN SAÇ BAKIM SETİ İÇERİĞİ

İsviçreli bilim adamları tarafından keşfedilmiş İsveç Yeşil Elması’nın kök hücresi kullanılarak elde edilmiş bir formülden oluşmaktadır.Tüm hava koşullarında yetişebilen bu elmanın kök hücresi ömrü embriyo kök hücresi kadar uzundur.

Taşıyıcı madde olarak alkol kullanılmadığından saçlı deride herhangi bir yan etkisi ve alerjik reaksiyon riski yoktur.Bu nedenle güvenli bir taşıyıcıdır.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Biotin :
Saç dökülmelerinin engellenmesinde aktif rol oynamaktadır. Sağlıklı saç büyümesine, saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Niacin : 
Kafa derisi ve sağlıklı saçlar için çok önemli bir vitamindir. Kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini besler, solgun, mat, yıpranmış ve güneşten yada boyadan rengi açılmış saçları besler ve canlandırır. Saçlara güçlü ve parlak bir görünüm kazandırmaktadır.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Vitamin B5 : 
Saç derisini güçlendirir, hasar görmüş deriyi ve saçları onarır, nemlendirir ve başlamış saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Saçları korur, saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır, sağlıklı saç büyümesine yardımcı olur

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Betula Alba Extract : 
Saçlara parlaklık, hacim kazandırır. Saç köklerinde ki mikrosirkülasyonu uyarıcı, kan dolaşımını artırıcı özelliği sayesinde saç dökülmelerine karşı etkili olup sağlıklı saç büyümesine çok yardımcı olur. İçermiş olduğu Flavonoidler (özellikle Quercetin ve Myricetin) sayesinde Dht hormonunun saç dökülmesine neden olmasını engellemeye yardımcıdır. Anti-kepek, Anti-irritant, Anti-inflammatuar etkisi bulunmaktadır.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Chamomile Recutita Extract :
Arındırıcı, nemlendirici özellikle hassas ve tahriş olmuş saç derisi ve saçlar için teskin ve tedavi edici, saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Serbest radikallerin ve çevre kirliliğinin vermiş olduğu zararlara karşı koruyucu bir film tabakası ile saçları ve kafa derisini korur.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Panicum Millaceum Extract : 
Hamilelikte, emzirmelerde ve yaşlılıktan dolayı meydana gelen saç dökülmelerinin engellenmesinde önemli rol oynar. Saçlara canlılık, parlaklık ve hacim kazandırır. Saç köklerini güçlendirir. Saç köklerini besleyerek yeni saç oluşumunu desteklemektedir.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Salvia Officinalis Extract : 
Sıkılaştırıcı ve Sebum kontrol edicidir. Özellikle büyük oranda içermiş olduğu Apigenin flavonu sayesinde kan dolaşımını düzenleyerek saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Urtica Dioica Extract :
Yağlı saçlarda sebum salgısını düzenler.Saç köklerine ulaşan kan dolaşımını rahatlatır ve arttırır. Saçlara canlılık, parlaklık ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Equisetum Arvense Extract : 
İçermiş olduğu Flavonoidler (özellikle Quercetin veKaempferol) sayesinde alfa 5 redüktaz enziminin yönünü değiştirir. İçermiş olduğu diğer zengin vitamin ve mineral deposu olduğundan ve içermiş olduğu alkaolidler, steroller ve silisik asitler kafa derisini ve saç köklerini besler. Saçlara dolgunluk, hacim, şekil kalıcılığı ve parlaklık kazandırmaktadır. İçermiş olduğu kil ise kan dolaşımını düzenler, saçları güçlendirir, deri gözeneklerini arındırır, sıkılaştırarak sebumu normalleştirir. Derinin gözeneklerini sıkılaştırır, arındırır, saç büyümesini hızlandırır ve saç dökülmelerini engellemektedir.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Humulus Lupulus Extract : 
Flavonoidler (özellikle Quercetin ve Kaempferol) sayesinde 5-alfa-reductase enzimini inhibe eder ve bu enzimlerin kandaki değerlerini düşürerek, DHT oluşumunu ve dolayısı ile saç dökülmelerini aktif olarak engellemektedir. Deri ve saç rejenerasyonunu destekler. Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Kan dolaşımını artırarak, saç köklerinin beslenmesine yardımcı olarak dökülmenin durmasına neden olur.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Chincona Extract : 
Antiseptic, Anti-inflammatuar. Kan dolaşımını hızlandırmaya , saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya, canlılık ,güç kazandırmaya yardımcıdır.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Camellia Sinensis Extract :
Antioksidan, hücre yenileyici, tazeleştiricidir. İçermiş olduğu zengin fitoflavonlar aynı zamanda saç köklerini güçlendirir. Mikro sirkülasyonu uyararak kan dolaşımını hızlandırır ve saç köklerinin beslenmelerine yardımcı olur.

Hairman Saç Bakım Seti'in formulündeki Tilia Cordata Extract :
Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Hücre rejenerasyonunu destekler. Anti-inflamatuar. Cilt dokusunu tazeleştirici, yumuşatıcı, olarak etki eder. 

HAİRMAN SAÇ BAKIM SETİ ETKİSİ

"Journal of Clinical Investigation" dergisinde yayımlanan araştırmada bilim adamları, kel olan ve olmayan erkeklerin kafa derisini karşılaştırdı aradakı fark araştırıldı. İsviçreli bilim adamı Dr. Daniel C. Schmid ve ekibi tarafından hazırlanan HAİRMAN bu soruna çare oluyor. Yitirdiğiniz saçlara size tekrar kavuşturuyor. Bitkisel kök hücre PhytoCellTech Malus Domestica teknolojisi, sadece saç derisinde değil epidermisde ve bir çok hastalıkta kullanılmaktadır. 

Hairman Saç Bakım Seti, Avrupa Kozmetik Birliği 2008 yılı en iyi aktifi ödülünü almıştır.

 

 

 Hairman Saç Bakım Seti / Yorumlar (0)


Hairman Saç Bakım Seti / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış. İlk yorumu siz yapın !