logo

Zayıflama Ürünleri

Ortalama : 1,2 yıldız  / Oy Sayısı : 3441
hCG Damla Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

hCG Damla

Marka:

Fiyat:

259 TL

Ağırlık:

0 gr.


hCG Damla

 

 

hCG damla içeriği

hCG Damla içeriğinde ki maddelerin tamamı bitkiseldir.
L-Carnitine: Vücudunuzda ki yağların erimesinde yardımcı bir maddedir.
Ornithine: Kas dokularının güçlenmesi ve gelişmesine yardımcı bir maddedir.

B6 Vitamini:B6 vitamini uykusuzluk probleminin azalmasına, sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasına, ruh durumunun iyi olmasına gibi konularda yardımcı bir maddedir.

B12 Vitamini: Bu vitamin hayvansal yiyeceklerde yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Vitamin B12 ile hayvansal yiyeceklerden almanız gereken vitamini sağlamak amacı ile tavsiye edilmektedir.

 

hcG Zayıflama Damlası

İçeriği : 

● L-Carnithine

● Ornithine

● Vitamin B6

● Vitamin B12

● Mineralli arıtılmış su

 

Kullanım Önerileri : 

Kullanımı oldukça basit olan hCG Damlayı; Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa aç karnına 10 damla damlatıyorsunuz. Damlatıldıktan sonra dilinizin altında ortalama 30 saniye kadar bekletip yutuyorsunuz. Bu işlemden sonra yaklaşık 30 dakika boyunca yemiyor ve içmiyoruz. HCG Damla 40 günlük kür olarak kullanılmaktadır. Bir şişe ortalam 40 günlük kullanımn için yeterlidir. Kullanım sırasında 1 kür bittikten sonra 5 günlük bir ara vermeniz vücudunuzun ikinci küre hazırlanmasını sağlayacaktır. İki kür arasında 5 günlük bir dinlenme sonrasında 2. küre başlayabilirsiniz. Hamile ve emziren bayanların kullanmaması tavsiye edilmektedir. 9 yaş ve üzeri çocuklarda ise doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

 

Ambalaj Bilgileri : 

hcg Damlanın içinde 60 ml bulunmaktadır.

 

 hCG Damla / Yorumlar (5)


hCG Damla / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

oya

21 Temmuz 2012 Cumartesi - 13:13:41

 Doğum sonrası kilolarımı bu zayıflama damlası ile verdim. tam 7 kilo verdim. bir zararını görmedim hcg damlanın.

Esin

21 Temmuz 2012 Cumartesi - 13:09:26

 bir şişe hcg damla kullandım 3kilo kadar verdim, fazla kilom 2 kilo kaldı onun için de bir hcg damla daha almayı düşünüyorum.t

hürem

21 Temmuz 2012 Cumartesi - 13:07:04

 cuma hcg zayıflatıcı siparişi verdim, dün geldi iki gündür kullanıyorum. Şimdilik birşey diyemem ileride yazarım etkisini.


Bitkipower

28.05.2012

 Merhaba Lale Hanım. Amerika da satılan hCG damla ile Türkiye de satılan arasında içerik olarak bir fark yoktur, yalnız ambalaj farkı vardır, içerikleri aynıdır. Türkiye de hCG damla kutulu,bandrollü ve hologramlı bir şekilde satılmaktadır. Teşekkür ederiz, iyi günler dileriz...

1