logo

Saç Bakım Ürünleri

Ortalama : 2,0 yıldız  / Oy Sayısı : 1983
Özoderm  Saç Bakım Seti Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Özoderm Saç Bakım Seti

Marka:

Fiyat:

79 TL

Ağırlık:

0 gr.


Özoderm Saç Bakım Seti

 

OZODERM GOLD 4'LÜ SAÇ BAKIM SETİ

Ozoderm Grey Hair Saç Beyazlık Giderici Losyon 300ml:

Ozoderm Grey Hair beyaz saç giderici losyon beyazlamış saçlarınızın, düzenli kullanım sonucunda tekrar eski saç renginize dönmesini yardımcı olmaktadır. Saç köklerinize derinlemesine nufüz ederek yer yer ağarmış ya da tamamen beyazlamış olan saçlarınızı periyodik kullanım ile ilk gün ki haline dönmesine yardımcı olur.

Ozoderm Hair Grow Shampoo Saç Besleyici Şampuan 300ml:

Periyodik bir kullanım gerektiren hair grow shampoo saç besleyici şampuan kırılmış, güçsüzleşmiş, cansızlaşmış, matlaşmış ve çatallanmakta olan saçlarınızı daha güçlü daha canlı daha parlak ve daha sağlıklı bir duruma getirmek için size hızlı etkisi sayesinde mükemmel bir saç bakımı uyguluyor.

Ozoderm Hair Loss Serum Saç Besleyici Serum 300ml:

Etkili bir saç bakımından yoksun kalmış olan saçlarınız zaman içerisinde güçsüzleşerek kırılmaya başlar. Bu kırılmaların ve cansızlaşmaların sonucu olarak saçlarınızda gözle görülür bir saç dökülmesi oluşur. Hair Loss Serum Saç Besleyici Serum dökülmekte olan saçlarınızın dökülmesini durdurarak dökülmüş olan saçlarınızın ilk gün ki gibi yeniden çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Ozoderm Hair Mask Saç Besleyici Maske 300ml:

Hair mas saç besleyici maske Ozoderm Grey Hair Gold 4'lü set içeriğindeki 3 adet saç bakım ürünleri ile birlikte düzenli kullanıldığı durumda etkisini hızlı şekilde göstererek saçlarınızın daha çabuk gelişmesini ve elde edeceğiniz sonuca daha hızlı ulaşmanızı sağlayarak saçlarınıza gereken saç bakımını uygulumaktadır.

Uyarılar :

Ozoderm Gold 4'lü Seti kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz. Sadece harici kullanım içindir. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Ozoderm'i sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Saç derinizde alerji olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız. Başka amaç için kullanmayınız.

Ozoderm Gold

Ozoderm Hair kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşabilirsiniz. Elde ettiğiniz tonu korumak için OZODERM HAİR losyonu her hafta sadece 1 veya 2 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz.

 

 Özoderm Saç Bakım Seti / Yorumlar (0)


Özoderm Saç Bakım Seti / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış. İlk yorumu siz yapın !