logo

Zayıflama Ürünleri

Ortalama : 1,5 yıldız  / Oy Sayısı : 2173
Pepper Time Biber Hapı Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Pepper Time Biber Hapı

Marka:

Fiyat:

45 TL

Ağırlık:

0 gr.


Pepper Time Biber Hapı

 

Pepper Time

Gün içerisinde hareket imkanı bulamayan ve özellikle kilo vermek amacıyla spor yapmak üzere kendisine zaman ayıramayan kilolu bireylerin hayali değil midir fazlalıklarından kurtulmak? Bitkisel formuyla milyonlarca kişinin kilo problemlerine çözüm getirmiş olan biber hapı artık sizin de kilolarınıza çare olacak. Yorulmadan, strese girmeden ve rahatlıkla kilo verebileceğinizi söyleysek hiç de yanlış olmayacaktır, çünkü biber hapı metabolizma hızı düşük olan kişilerin de metabolizmasını düzenleyerek çok fazla efor harcamadan kalmadan fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar.

Zayıflama ilaçlarının açıklama kısımlarında en çok okunan kısımlarının neresi olduğunu hiç düşündünüz mü? Elbette ki herkes öncelikle aylık ne kadar kilo kaybına yardımcı olacağını kontrol edecektir, fakat bireyden bireye göre farklılık gösterecektir. Metabolizma hızınızı düzenleyen biber hapı kişiden kişiye değişmek üzere aylık olarak 4-10 kilo arasında sağlıklı bir biçimde kilo vermenizi sağlayacaktır.

Kilo problemi olan kişilerin en büyük problemlerinden bir tanesi de sık sık acıkmaları ve tatlı krizleri olsa gerek. Biber hapı sayesinde gün içerisinde kendinizi daha tok hissedecek ve gereksiz tatlı krizlerinden kurtulacaksınız. Böylece vücudunuzdaki yağlanmalara sebep olan sağlıksız besinleri tüketmeyecek ve kendinizde bir özgüven duygusu hissedebileceksiniz... Peki ya kilo vermeye hazır mısınız? Daha estetik bir görünüme kavuşmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için ürünümüz Biber Hapı'nı mutlaka denemelisiniz..

 İçeriği :

● Meksika Kırmızı Biberi 
● Meyan Kökü
● Yeşil Çay
● Zencefil
● Buğday Çimi 
● Vitamin C 
● Meksika Biberi

 

Kullanım Önerileri : 

 

Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği takdirde sabah kahvaltısından 30 dakika önce günde 1 kez 1 kez kapsül olarak; mümkünse aynı saatlerde bol su ile kullanınız. 

 

Ambalaj Bilgileri : 

 

1 kapsul 350 mg ‘dır. 1 kutuda 30 bitkisel kapsül bulunmaktadır.

 

Uyarı : 

 

Hamilelik ve emzirme döneminde kullanılmaması gerekir.

 

 Pepper Time Biber Hapı / Yorumlar (0)


Pepper Time Biber Hapı / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış. İlk yorumu siz yapın !