logo

Gıda Takviyeleri

Ortalama : 1,8 yıldız  / Oy Sayısı : 1337
Reishi Mantarı Kapsül Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Reishi Mantarı Kapsül

Marka:

Fiyat:

79 TL

Ağırlık:

0 gr.


Reishi Mantarı Kapsül

Reishi Mushroom Kapsül

Reishi Mantarı Nedir?

 

Kırmızı Reishi hakkında tüm dünyada birçok araştırma yapılıyor. Bu araştırmalara göre; Kırmızı Resihi Ekstrakt, hastalıklara karşı vücudun direncini arttırır. 

·         Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi ile genetik, bulaşıcı ve yaşlanmaya bağlı gelişebilen birçok hastalığa karşı koruyucu özelliği vardır.

·         Kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Böylelikle kalp krizi ve spazmı, damarlarda tıkanma, felç gibi risklerin önlenmesinde etkilidir.

·         Kanser riskine karşı koruyucu etkileri vardır. Kanser yönünden risk grubunda olan kişilerin (ailesinde kanser vakası olan, yoğun stres altında veya yoğun hava kirliliği ortamında çalışan, işi gereği radyasyon ve/veya kimyasallara maruz kalan) özellikle kullanması önerilir.

·         Vücutta biriken toksinlerden arınmayı kolaylaştırır.

·         Kandaki oksijen miktarının artmasına ve kan akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Böylelikle cilde gelen oksijen ve besin miktarında yükselme ve cilt üzerinde iyileştirici etkiler gözlemlenebiliyor.

·         Sürekli kullanımda stres seviyesinde azalma ve uyku düzeninde düzelme görülür.

·         Hücre yenileyici özellikleri nedeniyle yaşlanmayı geciktirici (anti-aging) etki gösterir.

 

Kırmızı Reishi Mantarı Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir

 

Bağışıklık sistemi, hastalıklara karşı koruma yapan, patojenleri ve tümör hücrelerini tanıyıp onları yok eden işleyişlerin toplamıdır.

Hastalıklardan uzak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmek ve her yaşta genç kalabilmek için Kırmızı Reishi mantarını siz de koruyucu olarak kullanabilirsiniz.

 

İçeriği : 

● Ganoderma Lucidum
● Organik Germanyum 
● Süperoksidedismutaz (SOD)
● Polisakkarit
● Triterpenes
● Adenozin Monofosfat(AMP)

Kullanım Önerileri :

Günde 2 kez tok karnına 1-2'şer kapsül alınması tavsiye edilir.

Uyarılar:

Sadece yetişkinler içindir. Hamile ve emzirme dönemindeki bayanlar için uygun değildir.

 

Ambalaj Bilgileri :

1 kutu Reishi Mushroom Capsule içinde 60 kapsül bulunmaktadır.

 

 Reishi Mantarı Kapsül / Yorumlar (2)


Reishi Mantarı Kapsül / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

bitkipower

15.06.2012

 İyi günler Mustafa Bey. Bizdeki Reishi Mantarı orjinal, yeni tarihlidir. adresinizi vermişsiniz, ama telefon numaranızı da bırakırsanız, sizi arayıp siparişinizi teyid edelim, yollayalım ürünü, maile cevap yazarsanız seviniriz. İyi günler

MUSTAFA GÜLGÜN

15.06.2012

 SİZİN SİTENİZDE İLAN VE SATILAN REISHI MUSHROOMU BEN UZUN SÜRE KULLANDIM.AMA O ZAMAN 47 TL GİBİ BİR FİATTAN BULABİLİYORDUM.ŞİMDİ 79 TL GİBİ BİR FİATTAN SATILIYOR.BU BİTKİSEL BENİM KOLESTROLÜMÜ 230 DAN 180 E DÜŞÜRDÜ.BU REISHI MUSHROOMU 2010 SENE BAŞINDAN İTİBAREN YENİ TARİHLİ OLARAK HİÇ BİR YERDE BULAMADIM. SİZİN ÜRÜNÜNÜZ ORİJİNAL,İTHAL VE YENİ TARİHLİ BİR ÜRÜNMÜ? EĞER BU VASIFLARA SAHİPSE 1 KUTU ISMARLAMAK İSTİYORUM.