logo

Zayıflama Ürünleri

Ortalama : 2,0 yıldız  / Oy Sayısı : 1658
Rx-1 Zayıflama Hapı Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Rx-1 Zayıflama Hapı

Marka:

Fiyat:

65 TL

Ağırlık:

0 gr.


Rx-1 Zayıflama Hapı

 

 

Rx-1 Zayıflama 

  

Alpinia Galanga (Havlıcan), Combogia-Cinnomon Bark (Tarçın Ekstresi),
Chicory Herb, Evening Primrose oil, Eucalyptus (Okuloptüs), Cassia Fıstula (Sinameki), Plantain, Sacret Lotus


 

Alpinia Galanga (Havlıcan): Vücuda kuvvet verir, antiseptik, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, solunum yollarını açıcı ve toksin atıcı etkileri bulunur. Tıbbi faydasının çok olduğu bilinmektedir.


 

Garcinia Combogia: Çok miktarda Hidroksi Sitrik Asit (HCA) içerdiği ve nişastalı gıdaları yağ yerine glikojene dönüştürdüğü görülmüştür. Yağ üretimini yavaşlatan doğal bir iştah kesicidir. Karaciğer ve kasların, glikojen depolama becerisini artırarak, yağ üretimini ve iştahı azaltır.


Hıyarşembe (Hind hıyarı / Hiyarşember / Casse / Cassia fistula) Baklagillerden, “Leguminoseae” denilen bir ağacın meyveleridir. Doğu Hine, antim ve Brezilya’da yetişir. Meyvesi silindirik ve siyahtır.


Cinnamon Bark (Tarçın Ekstresi): Hazmı kolaylaştırmaya ve mide tembelliğini gidermeye yardımcıdır. Antioksidan özelliği kan yağlarının oksitlenmesini önlemeye yardımcı olur. Şeker metabolizmasını desteklemeye yardımcı olur.


Chicory herb (Hindiba): Hicory kökünden elde edilen doğal prebiyotik inülin, kalın bağırsakta sınırlı sayıda yararlı bakterinin (bifidobacteria) aktivitesini uyararak taşıyıcıyı olumlu yönde etkileyen bir besin içeriğidir. İnülin bağırsaklarda istenen floranın devamlılığını sağlar. Güçlü bir antioksidandır.


Plantain (Muz): B6 vitamini, potasyum ve folik asit (B9 vitamini) bakımında çok zengin bir besin olan muzda B1, B2, C, D, E ve P vitaminleri ile magnezyum, bakır, demir ve fosfor mineralleri de bulunur.
Evening Primerose Oil: Gamma Linoleik Asidin (GLA-Omega 6 yağ asiti) en zengin doğal kaynaklarından biridir. Tüm vücut sağlığına destek olan özelliktedir.


Eucalyptus (Okaliptüs): Kilo kontrolü sağlanırken vücudun bağışıklık sistemini destekler.

 

 

 Rx-1 Zayıflama Hapı / Yorumlar (3)


Rx-1 Zayıflama Hapı / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

SUZAN

05.09.2012

 rx1 zayıflama hapını kullanıyorum 1,5 ayda 6 kilo verdim vermem gereken bi 4 kilo daha var yan etkisini görmedim 2. kutumdayım gayet zinde hissediyorum kendimi yemek yemiyorum bol bol su içiyorum diğer ürünlerden daha etkili rx1 ürününe tşk ediyorum.

sumru

05.09.2012

 ben daha önce kullandım bu zayıflama hapını. 2 ayda 6 kilo verdim. genel kullanımı diğer zayıflama hapları gibi fakat araştırmanızda fayda var. bilinçsizce kullanıyorsanız kafanıza göre alıyorsanız kapsülleri hiç kullanmayın daha iyi derim.

Müge

05.09.2012

 rx1 ürünü mükemmel bisey 4 haftadır kullanıyorum 6 kilo verdim 1 ay önce aldığım pantolonum bol geliyor süper bisey acıkmıyosun hiç yemegi gözün görmüyor kendimi cok iyi hissediyorum herkese tavsiye ediyorum ….