logo

Bitkisel Kremler

Ortalama : 1,9 yıldız  / Oy Sayısı : 1721
Sinoz Mavi Anemon Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Sinoz Mavi Anemon

Marka:

Fiyat:

69 TL

Ağırlık:

0 gr.


Sinoz Mavi Anemon


Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi

 

Sinoz cilt bakım kremi yüz ve boyundaki kırışıklıkların, Güneş ışınlarından kaynaklanan cilt lekelerinin, Akne ve çillerin Cildin elastikiyet kaybının, Yaşlanmayla ortaya çıkan kırışıklık ve cilt problemlerinin onarımının, Cilt kuruluğunun giderilmesinde yardımcı olan bir gerçek Anti-Aging ürünüdür.

 

 

Ayrıca Sinoz krem cildin daha sağlıklı ve genç görünmesinde de etkilidir. Sinoz Etkisini Nasıl Gösterir? Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kreminin, cildinizin sağlığını korumaya, yaşlanma ve güneşe bağlı hasarları düzeltmeye, kırışıklıkları gidermeye, çilleri ve güneş lekelerini gidermeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Su kaybını azaltan bariyer mekanizmasına etki ederek, cildin nem tutma yeteneğini %25 oranına dek artırır. Non – komedojenik olduğundan dolayı cilt gözeneklerini tıkamaz. Kinetin doğada birçok bitkiden elde edilebilir ancak en verimli yöntem mavi anemon çiçeğinden izole etmektir. Anemon Çiçeği tüm kuzey yarım kürede ılıman ortamlarda doğal olarak yetişir. 100’ün üzerinde çeşidi vardır.

 

 

Türkiye’nin batısında da özellikle bahar aylarında yoğun olarak görülmektedir ve Manisa lalesi olarak da bilinmektedir. Mavi Anemon çiçeği ise daha ziyade kuzey İtalya ve İsviçre’de yetişmektedir. Bu bölgede baharın habercisi olarak kabul edilmektedir. Kinetin izole etme merkezlerinin en önemlisi İsviçre’de BIOSYNTH Biogenetik laboratuvarlarıdır. Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur Cildi nemlendirir. Yaşlanmış ciltlerin daha iyi bir görünüme kavuşmasına, İnce Çizgilerin, Kırışıklıkların, Hiperpigmentasyon ve Işınlara Bağlı İstenmeyen Görünümlerin düzelmesine yardımcı olur. Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi Bayan yada Erkek yaş sınırı olmadan herkesin kullanabileceği bir üründür.

 

 

Kullanımı:

 

 Sabah ve Akşam iyi temizlenmiş cilde göze gelmeyecek şekilde uygulanır.Sinoz Mavi Anemon / Yorumlar (0)


Sinoz Mavi Anemon / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış. İlk yorumu siz yapın !