logo

Zayıflama Ürünleri

Ortalama : 1,7 yıldız  / Oy Sayısı : 2838
Solea Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Solea

Marka:

Fiyat:

79 TL

Ağırlık:

0 gr.


Solea

 

 


SOLEA Zayıflama Hapı
 

Soleanın içeriğindeki turunç çiçeği ekstresi sayesinde vücudun doğal olarak toksinlerden arındırılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan; aynı zamanda formülasyonundaki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engelleyen bir bitkisel üründür. Formülasyondaki Gotu Kola özellikle bacaklardaki kan akımını artırır. Bu sayede varis, selülit gibi sorunlara karşı da koruyucudur. İçeriğindeki enginar ise; ödem sökücü etkisi ile vücuttaki ödemi yok eder ve karaciğeri korur. Soleanın aktif maddesi olan Citrus, Aurantium, Sevilla portakalı olarak bilinen meyvenin çiçeklerinden elde edilen doğal bir üründür.En büyük özelliği hızlı bir şekilde kilo verirken vücutta enerji düşüşüne sebep olmaz, aksine eşsiz formülasyonuyla enerji artışına neden olmasıdır. 

Solea İçeriği :
* Citrus aurantium amara (Turunç Çiçegi Ekstresi) 200 mg
* Centella asiatica(gotu kola) 27 mg* Artichoke(enginar) 22 mg
* Guarana 35 mg
* Alfa alfa 16 mg

 Solea Nedir:

 Solea'nin içerigindeki turunç çiçegi ekstresi sayesinde vücudun dogal olarak toksinlerden arindirilmasina ve kilo verilmesine yardimci olan; ayni zamanda formülasyonundaki antioksidanlarla serbest radikallerin olusmasini engelleyen bir bitkisel üründür. Formülasyondaki Gotu Kola özellikle bacaklardaki kan akimini artirir. Bu sayede varis, selülit gibi sorunlara karsi da koruyucudur. Içerigindeki enginar ise; ödem sökücü etkisi ile vücuttaki ödemi yok eder ve karacigeri korur.

 

Solea'nin aktif maddesi solea,solea zayiflama kapsülü,solea siparisi,solea hapi,solea bitkisel zayiflama,solea kapsül siparisiolan Citrus, Aurantium, Sevilla portakali olarak bilinen meyvenin çiçeklerinden elde edilen dogal bir üründür.En büyük özelligi hizli bir sekilde kilo verirken vücutta enerji düsüsüne sebep olmaz, aksine essiz formülasyonuyla enerji artisina neden olmasidir.

Solea Etkisi:

Solea thermogenesis yoluyla kilo kaybedilmesine yardimci olur. Içerigindeki dogal bilesiminden dolayi diger zayiflama ürünlerinde görülen yan etki görülmez. Içerigindeki guarana dayaniklilik,enerji ve konsantrasyon artisi saglar. %100 bitkisel bir mamuldür.            

Bu ürünün herhangi bir rahatsizlik, hastalik teshis, tedavi veya önleme amaci ile kullanilamaz, ilaç degildir, doktorunuzun reçete yazdigi ilaçlarin muadili olarak kullanilmamalidir, daha ayrintili bilgi için doktorunuz ile görüsmeniz tavsiye edilir. Bu ürün; T.C. Tarim ve Köyisler Bakanligi'nin 19.12.2006 tarih ve 0634006946 sayili izni ile Amerika'dan ithal edilmistir.

 Solea ile zayıflarken aynı zamanda da vücudunuza vitamin girişi sağlamak ister misiniz? Vitaminler bünyeye çeşitli faydalar sağlamaktadır. Enerji verir,unutkanlığı önler,kemik erimesini engeller ve bunun gibi onlarca faydası bulunmaktadır.

Hem kilo verip hem de aynı zamanda vücudunuza vitamin girişi sağlamak istiyorsanız, Solea ile bunu yapabilirsiniz. Vitaminleri almanın aslında en güzel yolu doğal beslenmektir, ancak günümüzde hiç bir şeyin doğalı bulunmamaktadır. Solea gibi haplarda ise özel olarak yetiştirilen bitkilerin özleri kullanılmakta ve sıkıştırılmaktadır. Vitamin ilaçlarında ise kimyasal ilaç yapımında kullanılan maddeler de kullanıldığından dolayı, fazlası zarar olarak geri dönmektedir.

Vücudunuza alacağınız C vitamini sizi daha zinde yapmakta, enerjik olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda antioksidandır ve antioksidanların kanser ve onun gibi istenmeyen hastalıklara karşı koruma özelliği vardır, Yine C vitamini, herkesin bilgiği gibi gelecek olan kış soğuklarında bizim grip ve nezleye karşı bağışıklık kazanmamıza yardımcı olmaktadır. Solea size sadece C vitamini değil pek çok vitamin sunmakta ve vücudunuza beslenme katkısı sağlamaktadır. Hem kilo verirken hem de vücuduna beslenme desteği sağlamayı kim istemez ki?.

 

* Citrus aurantium amara (Turunç Çiçegi Ekstresi) 200 mg

* Centella asiatica(gotu kola) 27 mg* Artichoke(enginar) 22 mg

* Guarana 35 mg

* Alfa alfa 16 mg

 

* Solea thermogenesis yoluyla kilo kaybedilmesine yardimci olur.

* Içerigindeki dogal bilesiminden dolayi diger zayiflama ürünlerinde görülen yan etki görülmez.

* Içerigindeki guarana dayaniklilik,enerji ve konsantrasyon artisi saglar.

* %100 bitkisel bir mamuldür.

 

Solea Kullanımı : 

Günde 2 kez yemeklerden yarım saat önce 2 kapsül olarak alınır.

 

Uyarılar :
18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır.

Bu Sayfamızın altındaki formu kullanarak Solea ile ilgili düşünce görüş ve bilgilerinizi sitemizin diğer üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Solea Kullanıcıları tarafından yazılacak her yorum ürünü kullanmayı düşünen ziyaretçilerimize bir nevi rehber olacaktır.

 


 Solea / Yorumlar (24)


Solea / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bitkipower

14 Şubat 2013 Perşembe - 01:57:56

 İyi günler Sevinç Hanım. Uzmanlar toplamda 3 kutu kullanımı sonucunda metabolizmanın tam olarak rayına girebileceğini söylüyorlar. Normal şartlarda metabolizmanız düzeleceği için verdiğiniz kiloları geri almamanız gerekiyor.

Sevinç Arıcı

14 Şubat 2013 Perşembe - 01:56:04

 solea hapını kullandım faydasını gördüm istediğim kiloya ulaştım.devam etmem gerekiyormu,bide verdiğim kiloları tekrar alırmıyım.

Bitkipower

14 Şubat 2013 Perşembe - 01:54:17

 Merhaba Demet hnm. Herhangi bir zararı olmaz. Çünkü ürün bitkisel bir üründür. Hızlı yağ yaktığı için çabuk kilo vermişsiniz, birazda gayret etmişsiniz.ama yinede kafanızda şüphe kalmasını istemiyorsanız bir uzmana başvurun Sağlıklı günler dileriz ...


Demet Oruç

14 Şubat 2013 Perşembe - 01:53:28

 merhaba ben ürünü yani solea yı düzenli kullanıyorum 20 günde 9,5 kilo verdim zararı var mı?

1 2 3