logo

Gıda Takviyeleri

Ortalama : 2,1 yıldız  / Oy Sayısı : 1822
Tütüne Son Büyüt
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ürün:

Tütüne Son

Marka:

Fiyat:

59 TL

Ağırlık:

0 gr.


Tütüne Son

Tütüne Son Sigara Bırakmaya Yardımcı Bitkisel Tablet

 

Tütüne Son sigara bırakma tableti tamamen bitkisel bir üründür. Tarım ve köy işleri bakanlığından onaylıdır. Tütüneson kutusunda 60 adet tablet bulunmaktadır. Tütüne son etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal madde ihtiva etmez. Ortalama 7-8 gün kullanım süresi vardır.

 

 

 

 

Tütüneson'un İçeriği?

 

Karanfil ( Nelke ), Tarçın ( Zimte ), Sarı Kantoron ( Enzian ), Melisa ( Melisse ), Meyan Kökü ( Süssholz-Lakritz ), Karabaş Otu ( Franz. Lavendel ), Stabilizör E570

 

 

Tütüne Son Neye Yarar?

 

Tütüne son, vücudun nikotin bağımlılığını engellemeye çalışır ve kişiyi nikotinin etkisinden kurtarmaya yardımcı olur. Sigara bağımlısı olan kişi her canı sigara çektiğinde bir adet tütüne son kullanığında nikotin ihtiyacının azaldığını farkedecektir. Sigara içmenin zararlarını okuduktan sonra sizde bir an önce sigarayı bırakmayı düşüneceksiniz.

Sigara; dudak, dil, ağız, gırtlak, akciğer, mide , mesane kanserine neden olur . Sigara, damarları tıkar ve kalp krizine yol açabilir. Sigara beyin damarlarında pıhtılaşmaya ve beyin kanamasına neden olabilir.


Tütüne Son Nasıl Kullanılır?

 

Tütüne son Sigara Bırakma Tabletini kullanan kişi, canı her sigara çektiğinde 1 adet tütüne son
tabletini dilinin üzerine koyup; 1-2 dakika kadar ağızda ıslatıldıktan sonra iyice emdikten sonra yutarak kullanmalıdır. Miğde ağrısı şikayeti olanlar ürünü tok karnına kullanmalıdırlar. TÜTÜNESON Bitkisel Sigara Bırakma Tabletinin tespit edilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur.

 

 Tütüne Son / Yorumlar (0)


Tütüne Son / Yorum Yap

Adınız :

Emailiniz :

Güvenlik Sorusu :
  7 ile 8'i topla
Yorum :

Bu ürün hakkında kimse yorum yapmamış. İlk yorumu siz yapın !